Saç Ekimi Ne Durumlarda Yapılır

Esteviva Güzellik Merkezi -  Esteviva Hair Clinic  - Van'da Saç Ekimi

sizinde mi kellik sorunu var. Este viva Hair Clinic ile <strong>saç ekimi</strong> yapılabilir mi test edin

Saç kaybının en önemli nedenlerinden biri genetik özelliklerdir; ancak ilerleyen yaş, travmatik yaralanmalar sonrası veya çeşitli tıbbi rahatsızlıkları sonucunda da oluşabilmektedir. Sebebi her ne olursa olsun vücutta yeterli saç kökü olan tüm kişilere saç ekimi başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Sadece kafa derisi değil kaş, bıyık ya da sakal gibi vücutta kıl olan tüm bölgelerdeki kayıplarda da ekim yöntemi başarılı bir şekilde uygulanabilmektedir.


Saç dökülmesi

tiplerine bağlı olarak yaşa veya daha farklı sebeplere bağlı olan herkese ekim işlemi yapılmaktadır. Estetik ve güzel görünüme sahip olmak için saçsız bölgelerine uygulanan operasyon sonucunda saç nakli her yaş grubundaki insana yapılmaktadır. Pratik işlem olduğu için yan etkisi olmadığından rahatlıkla yapılmaktadır.

İlk olarak hasta muayene sonucunda saç analizi yapılarak saç ekim işlemi öncesinde tedaviye uygun olup olmadığı ortaya çıkmaktadır. Hastalık sebebi veya saçsız kalan insanların bu durumdan kurtulmak için ektirme konusunda estetik uygulama yaptırmaktadırlar.


Saç dökülmesi

yaşayan erkekler kesin ve kalıcı çözümlerden biri olan saç ekimi saç olan alanlardan saç kökleri alınmaktadır. Sağlıklı saç kökleri olması için seanslar uzmanlar tarafından artırılmaktadır. Son derece memnun kalan hastalar istedikleri ve beklentilerin üstünde saçlar çıkmaktadır.

Saçların dökülmesi genelde saç ekim fiyatları konusunda ön plana geçmektedir. Doğal saçlara sahip olmak için saç nakli uygulaması yapılması ve saça ihtiyaç duyulduğu belirlenmektedir. Her yıl değişen fiyatlarla karşınıza çıkmaktadır.


Este Viva Hair Clinic 

Vanda saç Ekimi 

yapabilirsiniz

Blog
Bahçivan Mahallesi Yüzbaşıoğlu 1. Sokak Bozoğlu İş Merkezi Kat:2 No:27
  • 05546246565
  • 0546 684 48 43
  • info@esteviva.com.tr
Copyright © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.Bu sitenin içeriği, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcıları bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.

Vanda Sac,sakal ekimi

Van'da Saç Ekimi

Vanda güzellik merkezi

Hemen Ara
Whatsapp İletişim
Online Randevu
Harita