Saç Mezoterapisi nedir ?

Esteviva Güzellik Merkezi -  Esteviva Hair Clinic  - Van'da Saç Ekimi

Kelliğe çare bulundu. En etkin yöntemlerden saç mezoterapisi ile ilgili tüm merak ettiklerinizin cevabı Este Viva Hair Clinic 'te. Mezoterapi herkese uygulanabilir mi?

Şaç köklerinin ihtiyaç duyduğu Vitamin, mineral, aminoasitler, dolaşımı hızlandırıcı ilaçlar ve epitelyum dokusunu besleyen organik malzemelerin doğrudan saçlı deri içerisine verilerek köklerin aktive edilmesini işlemidir.


Saç mezoterapisi

ile saçlarınızı dökülmeye karsı dirençli kılmak, saçlarınızın daha güzel görünmesini saglamak ve saçlarınızın sıkılaşma sağlamak için uygulanır. Saç mezoterapisinden sonra saç gelişimi ve sağlıklı saç telleri üretilmesi için gerekli olan eksikliklerin yerine konmasıyla daha dolgun, hacimli ve parlak saçlara sahip olacaksınız


Saç Mezoterapisi kimlere uygulanır

? Mevsimsel, strese bağlı, gebelik ya da metabolik nedenlerle saçlarında aşırı dökülme yaşayanlar, kırılma, cansız ve mat görüntüden şikayeti olanlar saçlı deri mezoterapisinden yararlanabilirler.


Este Viva Hair Clinic İle Vanda Saç Mezoterapisi yapabilrisiniz. Vandaki En iyi Saç Mezoterapisi


Blog
Bahçivan Mahallesi Yüzbaşıoğlu 1. Sokak Bozoğlu İş Merkezi Kat:2 No:27
  • 05546246565
  • 0546 684 48 43
  • info@esteviva.com.tr
Copyright © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.Bu sitenin içeriği, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcıları bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.

Vanda Sac,sakal ekimi

Van'da Saç Ekimi

Vanda güzellik merkezi

Hemen Ara
Whatsapp İletişim
Online Randevu
Harita