DHI SAÇ EKİMİ

DHI SAÇ EKİMİ

Saç Ekim -  Esteviva Hair Clinic

DHI Saç Ekimi (Direct Hair Implant) tekniği

ile yapılan saç ekiminin en önemli özelliği dikiş, iz ve kesi gerektirmemesidir. Bu tekniğin amacı başın arka kısmından ekilmek üzere alınan greftlerin dışarıda bulunduğu süreyi en aza indirgeyerek daha sağlıklı ve güçlü olmalarını sağlamaktır.


ilgili bölgeden ekilmek için alınan saç dipleri / greftler için, saçların ekileceği bölgelere herhangi bir delik açılmaz ve saç dipleri kullanılan özel uçlar ile direkt olarak ekilir.


Ekim yapılacak bölgeye delik açılmıyor oluşu, ekilebilecek kıl sayısını da oldukça çoğaltmakta ve daha yoğun ekim yapılabilmesine olanak sağlamaktadır. Bu teknik klasik

FUE tekniğine

gore daha zahmetli ve uzun sürmekte, öte yandan kesi olmadığı için iyileşme sürecinin de daha hızlı olmasını sağlamaktadır.


Bu yöntem ile yapılan Saç Ekimi nin en önemli özelliği, ekilmek üzere alınan Greft’lerin dışarıda bulunduğu süreyi en aza indirgeyerek daha sağlıklı ve güçlü olmalarını sağlamaktır. Saçların ekileceği bölgelere herhangi bir delik açılmaz ve saç kılları özel uçlarla direkt olarak saç derinize ağrısız ve acısız olarak yerleştirilir.

Este Viva Hair Clinic

Hizmetlerimiz
Bahçivan Mahallesi Yüzbaşıoğlu 1. Sokak Bozoğlu İş Merkezi Kat:2 No:27
  • 05546246565
  • info@esteviva.com.tr
Copyright © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır.Bu sitenin içeriği, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcıları bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.

Vanda Sac,sakal ekimi

Van'da Saç Ekimi

Vanda güzellik merkezi

Hemen Ara
Whatsapp İletişim
Online Randevu
Harita