Hakkımızda

Este Viva Hair Clinic Vanda Saç Ekim Merkezi 3 yıllık tecrübesi ile 2016 yılından beri Van'da saç ekimi yapan en köklü merkezlerden birisidir. Saç ekimi ve saç tedavisi yöntemleri ile ilgili hizmet ve tedavi konularında faaliyet gösteren, konusunda uzman doktorlarla çalışmakta olan bir kuruluştur.

Van'da Saç ekimi

hizmet vermeye başlayan Este Viva Hair Clinic, kurulduğu günden bu yana saç ekimi sektörüne yön veren bilimsel gelişmeleri takip ederek, hastalarına her zaman en ileri teknoloji ile hizmet vermeye çalışmaktadır. 3 yılı aşkın süredir, 200 üzerinde başarılı saç ekimi uygulaması gerçekleştiren kliniğimiz, tüm uygulamalarını anlaşmalı sağlık koşullarına tam riayet eden, donanımlı ve plus (+) olarak tabir edilen hastanelerde gerçekleştirmektedir.

Uzmanlığı aldığı sertifika ve diplomayla belgelenmiş, sektörde yeterince deneyim kazanmış saç ekim uzmanları eşliğinde uygulamalarımızı başarıyla gerçekleştirmekteyiz. Uygulamalarımızda elde ettiğimiz başarı neticesinde elde ettiğimiz güven sayesinde, hastalarımıza benzersiz bir saç ekim deneyimi sunuyoruz. Ayrıca saç ekimi için yurt dışından gelen hastalarımıza uçak, transfer ve konaklama konularındada ücretsiz danışmanlık hizmeti de veriyoruz. Sayfamızı ziyaret eden siz değerli misafirlerimizden saç dökülmesi veya saçsızlık sorunu olanlar veya kaş ekimi, sakal ve bıyık ekimi veya baş derisindeki yanık ve yara izlerinin ekim ile kapatılmasını isteyenler, saçlarının önden, tepeden ve ense kısmından çekilmiş fotoğraflarını yaş, cinsiyet ve telefon numaralarıyla birlikte bize e-mail, Facebook Messenger veya Whatsapp yoluyla gönderdikleri taktirde, uzman ekiplerimiz tarafından değerlendirileceklerdir.
Saçsızlık stresine son vermek istiyorsanız,sizleri Este Viva Hair Clinic Saç Ekim Merkezinde, Dünya sağlık standartlarına uygun koşullarda tekrar saçlarınıza kavuşmaya davet ediyoruz.

Este Viva

Vanda Saç Ekim Merkezi

Hakkımızda
Bahçivan Mahallesi Yüzbaşıoğlu 1. Sokak Bozoğlu İş Merkezi Kat:2 No:27
  • 05546246565
  • 0546 684 48 43
  • info@esteviva.com.tr
Copyright © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.Bu sitenin içeriği, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcıları bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.

Vanda Sac,sakal ekimi

Van'da Saç Ekimi

Vanda güzellik merkezi

Hemen Ara
Whatsapp İletişim
Online Randevu
Harita