Yüksek tansiyon ve Saç Ekimi

Esteviva Güzellik Merkezi -  Esteviva Hair Clinic  - Van'da Saç Ekimi

Tansiyon yükselmesi başka komplikasyonlara sebebiyet verebilir ve kişi hayati tehlike altına girebilir o nedenle yüksek tansiyon hastalarına saç ekimi işlemi yapılmasını doktorlar tavsiye etmez.

Tansiyon düşürülmüş olsada saç ekimi işlemi sırasında yüksek tansiyon hastalarında heyecandan ötürü ani yükselmelerle birlikte sağlık sorunları nüksedebilir. Estetik görünümü düzeltmek amaçlı yapılan operasyonlar eğer hastanın sağlığını tehdit ediyorsa sadece güzel görünüm için yapılmamalıdır. Saç ekimi basit görünen bir operasyon şeklidir ancak her ne kadar kolay gibi gözüksede uygulama öncesinde ve uygulama sırasında önemle dikkat edilmesi gereken özel durumlar vardır. Bunların başında hastanın öncelikle sağlık kontrolünden geçmiş olması ve operasyonu etkileyecek herhangi bir sağlık sorunu teşkil etmemesidir, böylece operasyon işlemi sırasında hem doktor hem de hasta tarafından bu işlemin sorunsuz geçmesi sağlanmış olur.


İşlem yapılacak kişi uzman doktoruna varsa tüm rahatsızlıklarını ayrıntılı olarak anlatmalıdır nitekim işlem sırasında uygulanacak bazı ilaçlar tansiyon hastaları için uygun olmayabilir. Normal tansiyon rahatsızlığında ekim işlemi kontrol altında yapılabilir ancak işlem sonrası iyileşmeler belirlenmiş süre içinde değil de daha uzun vadede gelişebilmektedir.


Tansiyon hastaları için saç ekimi işlemi doktor kontrolünde yapılabilir denilir fakat yüksek tansiyon hastaları saç ekimi işlemi sırasında, gelişebilecek başka komplikasyonlar nedeni ile yapılması uygun değildir.

Vanda Saç Ekimi, Vanda mezoterapi, vanda prp

Blog
Bahçivan Mahallesi Yüzbaşıoğlu 1. Sokak Bozoğlu İş Merkezi Kat:2 No:27
  • 05546246565
  • 0546 684 48 43
  • info@esteviva.com.tr
Copyright © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.Bu sitenin içeriği, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcıları bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.

Vanda Sac,sakal ekimi

Van'da Saç Ekimi

Vanda güzellik merkezi

Hemen Ara
Whatsapp İletişim
Online Randevu
Harita