Paketlerimiz

Paketlerimiz

Muayene ve Tetkikler 

 Ücretsiz olarak tüm ziyaretçilerimize yaptığımız saç muayenesi ve ihtiyaç analizi sonrası, hastane ortamında yapılacak olan operasyona uygunluk muayenesi, kan testi ve kişinin kendisi ile sağlık geçmişi üzerine yapılan görüşme ile operasyonun kararlaştırılması işlemleri yapılır.


Saç Ekim Planlama ve Uygulaması


Ekilecek saçların alındığı donör bölgenin elverdiği ölçüde, mümkün olan en yüksek sayıda alınan saç dipleri(greftler), uygulanacak bölgeye saçların doğal yönleriyle ve sıkça ekilir. Greft adeti ile fiyatlandırma yapılmamaktadır. Kişinin kellik sorununu en doğal görünümü verebilecek yani en yüksek adetlerde ekim yapmayı hedefliyoruz, bunun için de tüm tecrübemiz ve dikkatimizle çalışıyoruz. 20 binin üzerinde olan geçmiş operasyonlarımızda da yaptığımız gibi önceliğimiz doğal görünüm ve insanların memnuniyettir.


Konaklama 
Şehir dışı ve Yurtdışından gelen misafirlerimizin operasyon süresince (tahmini 1-2 gün) konaklama ihtiyaçlarını ESTE VİVA HAİR olarak biz Saç Ekim Paketi kapsamında karşılıyoruz. Bu hizmeti aldığımız oteller bölgenin en başarılı ve bilinen marka otelleridir.

Transfer
Yine Şehir dışı ve Yurtdışından gelen misafirlerimizin Havaalanı – Hastane, Hastane – Otel arası tüm transferleri (dönüş uçakları için son uğurlama transferi dâhil) ESTE VİVA HAİR olarak biz Saç Ekim Paketi kapsamında karşılıyoruz. 

 Kullanılan İlaçlar ve Şampuan

Saç ekimi operasyonunda

kişi için kullanılan tüm ekipmanlar, ilaçlar ve sarf malzemeler yine

Saç Ekimi Paketi

dâhilinde tarafımızdan karşılanmaktadır. Özetle misafirlerimiz paket ücreti dışında hiçbir ek ücret ödemezler.

ESTE VİVA HAİR Clinic ile

Vanda FUE TEKNİĞİ ile SAÇ EKİMİ

yapmaktadır
Bahçivan Mahallesi Yüzbaşıoğlu 1. Sokak Bozoğlu İş Merkezi Kat:2 No:27
  • 05546246565
  • info@esteviva.com.tr
Copyright © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır.Bu sitenin içeriği, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcıları bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.

Vanda Sac,sakal ekimi

Van'da Saç Ekimi

Vanda güzellik merkezi

Hemen Ara
Whatsapp İletişim
Online Randevu
Harita