Visyon

Esteviva Güzellik Merkezi -  Esteviva Hair Clinic  - Van'da Saç Ekimi

Sebebi ne olursa olsun Esteviva

Hayat akışınız içerisinde gerek iş yaşamınızda, gerekse sosyal çevrenizde oldukça yoğun bir yapıya sahipsiniz ve her daim bakımlı olmak zorunda mısınız? Ya da bu koşuşturmacalardan tamamen uzak ama her aynaya baktığımda ışıl ışıl bir ben görmeliyim diyenlerden misiniz? Sebebi ne olursa olsun Esteviva 

Güzellik Merkezi olarak biz; her ortamda her daim göz kamaştıran olmanız için yanınızdayız. 
Sektörde edindiğimiz misyon ve vizyonumuzla, sadece anı kurtarmak adına değil, yaptığımız her işin sizin hayatınızda ki önemini hissederek uygulama yapmaktayız. Bu yüzden olsa gerek, tamamladığımız her işlemden aldığımız geri dönüşlerde sadece seans sonucunu değil; mutluluğunuzu, heyecanınızı ve gözlerinizdeki ışıltıyı samimiyetle paylaşmaktayız. 

Estetik, güzellik vs söz konusu olduğunda akla ilk gelen her daim kadınlar olsa da, sektörde ki başarılı çalışmalarımızdan olsa gerek; her geçen gün artan erkek danışanlarımızın da tercih ettiği ilk adres olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. 

İstanbul denildiğinde rüya gibi bir şehir düşlesekte, maalesef ki yoğun trafik ve hayat akışı zamanınızın büyük bir kısmını çalmaktadır. Biz Esteviva Güzellik Merkezi olarak, işte o çalınan zamanın telafisini yapıyoruz sizlere merkezimizde. Dilediğiniz, aklınızdan, hayalinizden geçen; güzelliğe ait tüm işlemlere ait hizmetleri, bizimle aynı çatı altında almanın keyfini yaşayacaksınız. Bu şekilde zaman kaybı yaşamadan canlanıp, ışıldayabileceksiniz. 

Esteviva Güzellik Merkezi’nde Sizi Bekleyen Hizmetler 

- Profesyonel Cilt Bakımı ( medikal cilt bakımı, cilt canlandırma, anti - aging ) 
- Altın iğne, 
- Dermapen , 
- Dermoreller, 
- LPG CELLU M6 Alliance Bölgesel İncelme ( zayıflama, yağ yakma ) 
- LPG CELLU M6 Alliance Vücut Sıklaştırma ( Ameliyatsız lofting, popo kaldırma, sıkılaştırma, selülit tedavisi ) 
- Hydrafacial ( aqua peeling ) 
- Buz Lazer Epilasyon 
- İğneli Epilasyon 
- Kalıcı Makyaj 
- Saç Simülasyonu 
- Ameliyatsız Meme Büyütme 
- Botox 
- Dolgu 
- Anti - aging 
ve daha bir çok işlem... 

Tüm bu işlemleri profesyonel kadromuz ve teknolojinin en üst sürümünün yansıtıldığı cihazlarımızla hizmetinize sunuyoruz. 
Hakkımızda
Bahçivan Mahallesi Yüzbaşıoğlu 1. Sokak Bozoğlu İş Merkezi Kat:2 No:27
  • 05546246565
  • 0546 684 48 43
  • info@esteviva.com.tr
Copyright © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.Bu sitenin içeriği, tıbbi ve cerrahi estetik konularında bilgi edinmek isteyen kullanıcıları bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.

Vanda Sac,sakal ekimi

Van'da Saç Ekimi

Vanda güzellik merkezi

Hemen Ara
Whatsapp İletişim
Online Randevu
Harita